Размер шрифта: A A A
Цвет сайта: A A A A
Чоп этиш учун
O’zbekiston Respublikasi Oliy o’quv yurtlariga qabul komissiyasi haqidagi Nizomga muvofiq 2017-2018 o’quv yiliga institut qabul komissiyasi tarkibi


1.

Abduvasikov Abduaziz

-

Qabul komissiya raisi, institut rektori;

2.

To’xtamishev Botirjon

-

Qabul komissiya raisi muovini, o’quv ishlari bo’yicha prorektor;

3.

Abdiraxmonov Ravshanbek

-

Qabul komissiya raisi muovini, ma’naviyat va ma’rifat masalalari bo’yicha prorektor, dotsent;

4.

Baratov Xakimjon

-

Qabul komissiya raisi muovini, moliya iqtisodiyot ishlari bo’yicha prorektor, dotsent;

5.

Xoshimov Ibroximjon

-

Qabul komissiya raisi muovini, ilmiy tadqiqot ishlari bo’yicha prorektor, dotsent;

6.

Xojiboyev Muxiddin

-

Qabul komissiya mas’ul kotibi, AL va KHKlari bilan ishlash bo’yicha prorektor, i.f.n.;

A’zolari

1.

Mo’ydinov Zafarjon

-

Qabul komissiya a’zosi, Qishloq xo’jaligida menejment fakulteti dekani, dotsent;

2.

Atajanov Murodjon

-

Qabul komissiya a’zosi, O’simliklarni himoya qilish va meva sabzavotchilik fakulteti dekani, dotsent.

3.

Madazimov Akmaljon

-

Qabul komissiya a’zosi, Ichki inspektsiya va monitoring bo’limi boshlig’i;

2017/2018 o’quv yilida qabul komissiya ishlarini tashkil etish, ta’lim yo’nalishlari bo’yicha xujjatlarni qabul qilish ishlarini amalga oshirish uchun institutning quyidagi professor-o’kituvchi va xodimlari jalb etilsin.

Agroinjeneriya fakulteti bo’yicha ma’sul va maslaxatchilar

1. Xamraqulov Adaxamjon

-

Melioratsiya va GTIF kafedrasi assistenti, fakultet bo’yicha mas’ul;

2. YUldasheva Matlubaxon

-

Qishloq xo’jalik mashinalari kafedrasi assistenti, Kasb ta’limi (Qishloq xo’jaligini mexanizatsiyalashtirish) ta’lim yo’nalishi bo’yicha maslaxatchi;

3. Abdimominov Ikrom

-

Qishloq xo’jalik mashinalari kafedrasi katta o’qituvchisi, Qishloq xo’jaligini mexanizatsiyalashtirish ta’lim yo’nalishi bo’yicha maslaxatchi;

4. Xaydarova SHaxnoza

-

Qishloq xo’jaligi energetikasi va umumtexnika fanlari kafedrasi assistenti, Qishloq xo’jaligini mexanizatsiyalashtirish ta’lim yo’nalishi bo’yicha maslaxatchi;

5.Sobirov Rasuljon

-

Qishloq xo’jalik energetikasi va umumiy texnika fanlari kafedrasi assistenti, Qishloq xo’jaligini mexanizatsiyalashtirish ta’lim yo’nalishi bo’yicha maslaxatchi;

6.Xusanov Dilmurod

-

Melioratsiya va GTIF kafedrasi assistenti, Gidrotexnika inshootlari va nasos stantsiyalaridan foydalanish ta’lim yo’nalishi bo’yicha maslaxatchi;

7. Ishankulov Zoxidjon

-

Melioratsiya va GTIF kafedrasi assistenti, Suv xo’jaligi va melioratsiya ta’lim yo’nalishi bo’yicha maslaxatchi;

8. SHermatov Raxmatillo

-

Melioratsiya va GTIF kafedrasi assistenti, Suv xo’jaligi va melioratsiya ta’lim yo’nalishlari bo’yicha maslaxatchi.

9. Sattiyev YUnusbek

-

Melioratsiya va gidrotexnika inshootlaridan foydalanish kafedrasi assistenti, Kasb ta’limi (Suv xo’jaligi va melioratsiya) ta’lim yo’nalishi bo’yicha maslahatchi

Qishloq xo’jaligida menejment fakulteti bo’yicha ma’sul va maslaxatchilar

1. Komilov Akramjon

-

Qishloq xo’jaligida buxgalteriya xisobi va audit kafedrasi katta o’qituvchisi, ma’sul;

2. Imomov Rustam

-

Qishloq xo’jalik iqtisodiyoti kafedrasi assistenti, Iqtisodiyot ta’lim yo’nalishi bo’yicha maslaxatchi;

3. Iskandarov Davlatbek

-

Oliy matematika va axborot texnologiyalari kafedrasi assistenti, Qishloq xo’jaligida menejmenti ta’lim yo’nalishi bo’yicha maslaxatchi;

4. Qurbonov Jasur

-

Qishloq xo’jaligida menejment kafedrasi assistenti, Qishloq xo’jaligida menejment ta’lim yo’nalishi bo’yicha maslaxatchi;

5.Mamajonov Akramjon

-

Qishloq xo’jaligida buxgalteriya xisobi va audit kafedrasi assistenti, Buxgalteriya xisobi va audit ta’lim yo’nalishi bo’yicha maslaxatchi;

6.Abdumo’minov Axror

-

Qishloq xo’jaligida menejment kafedrasi assistenti, Qishloq xo’jaligida menejment ta’lim yo’nalishi bo’yicha maslaxatchi.

7. Ne’matov Nematillo

-

Oliy matematika va axborot texnologiyalari kafedrasi assistenti, ta’lim yo’nalishlari bo’yicha maslaxatchi;

Agronomiya fakulteti bo’yicha ma’sul va maslaxatchilar

1. Usmonov Ilyosbek

-

Agrokimyo va tuproqshunoslik kafedrasi assistenti, ma’sul;

2. Xotamov Salimjon

-

Agrokimyo va tuproqshunoslik kafedrasi assistenti, Agronomiya ta’lim yo’nalishi bo’yicha maslaxatchi.

3. Asatillaev Furkatjon

-

O’simlikshunoslik kafedrasi assistenti, Agronomiya ta’lim yo’nalishi bo’yicha maslaxatchi;

4. Qodirov Otabek

-

Genetika,selektsiya va urug’chilik kafedrasi assistenti, Qishloq xo’jalik ekinlari selektsiyasi va urug’chiligi ta’lim yo’nalishi bo’yicha maslaxatchi;

5. Abdumalikov Ulugbek

-

Qishloq xo’jaligi genetikasi, selektsiyasi va urug’chiligi kafedrasi assistenti, Qishloq xo’jalik ekinlari selektsiyasi va urug’chiligi ta’lim yo’nalishi bo’yicha maslaxatchi;

6. Mamatov Ravshanbek

-

O’zbek tili va pedagogika kafedrasi assistenti, Kasb ta’limi (Agronomiya) ta’lim yo’nalishi bo’yicha maslaxatchi;

7. O’rolov Sanatbek

-

Gumanitar fanlar kafedrasi assistenti, O’rmonchilik va o’rmon melioratsiyasi ta’lim yo’nalishi bo’yicha maslaxatchi;

8. Raximov Azizbek

-

Qishloq xo’jaligi genetikasi, selektsiyasi va urug’chiligi kafedrasi assistenti, Dorivor o’simliklarni yetishtirish

texnologiyasi ta’lim yo’nalishi bo’yicha maslaxatchi;

O’simliklarni himoya qilish va meva sabzavotchilik fakulteti bo’yicha ma’sul va maslaxatchilar

1. Mirzaev Raxim

-

Meva-sabzavotchilik, uzumchilik, qishloq xo’jaligi mahsulotlarini saqlash va birlamchi qayta ishlash texnologiyasi kafedrasi assistenti, fakultet bo’yicha ma’sul;

2. Qo’ziboyev SHuxratjon

-

Botanika va agrobiotexnologiya kafedrasi assistenti, Qishloq xo’jalik maxsulotlarini saqlash va dastlabki qayta ishlash ta’lim yo’nalishi bo’yicha maslaxatchi;

3. Tursunov Abror

-

O’simliklar ximoyasi va karantini kafedrasi assistenti, Qishloq xo’jalik maxsulotlarini saqlash va dastlabki qayta ishlash ta’lim yo’nalishi bo’yicha maslaxatchi;

4. YUnusov Oybek

-

Meva-sabzavotchilik, uzumchilik, qishloq xo’jaligi mahsulotlarini saqlash va birlamchi qayta ishlash texnologiyasi kafedrasi assistenti, Meva-sabzavotchilik va qayta ishlash ta’lim yo’nalishi bo’yicha maslaxatchi;

5.Azamov Akbarxon

-

O’simliklar ximoyasi va karantini kafedrasi assistenti, O’simliklar ximoyasi va karantini ta’lim yo’nalish bo’yicha maslaxatchi;

6.Soliyev Sardor

-

Meva-sabzavotchilik, uzumchilik, qishloq xo’jaligi mahsulotlarini saqlash va birlamchi qayta ishlash texnologiyasi kafedrasi assistenti,, O’simliklar ximoyasi va karantini ta’lim yo’nalishi bo’yicha maslaxatchi.

7. Tuychiyev Toxirjon

-

Meva-sabzavotchilik, uzumchilik, qishloq xo’jaligi mahsulotlarini saqlash va birlamchi qayta ishlash texnologiyasi kafedrasi assistenti, ta’lim yo’nalishlari bo’yicha maslaxatchi.

Magistratura mutaxassisliklari bo’yicha ma’sul va maslaxatchilar

1.Komolov Xursanali

-

Magistratura bo’limi boshlig’i, magistratura mutaxassisliklari bo’yicha ma’sul;

2. Maxmudov Rafik

-

Qishloq xo’jalik texnikalaridan foydalanish va texnik servisni tashkil etish kafedrasi katta o’qituvchisi, maslahatchi.


2017-2018 o’quv yilida institut fakultetlariga xujjat topshiruvchilarni ko’proq jalb qilish uchun targ’ibot ishlariga, so’ralgan joylarga xujjatlarni tayyorlashga, abituriyentlardan xujjatlarni qabul qilish va test imtixonlarini olish joylarini tashkil qilish, test imtixonlari kuni tashkiliy ishlarni sifatli xal qilish uchun quyidagi ma’sul o’qituvchilar tayinlansin:

1. G’aniyev Doniyor - Texnik kotib, xujjatlarni to’g’ri qabul qilish, test sinovlari o’tkazish joylarini tayyorlash ishlari bo’yicha masul;

2. Komilov Komiljon - Agronomiya fakulteti dekani, test sinovlari o’tkaziladigan bino va auditoriyalarni tayyorlash ishlari bo’yicha yordamchi masul;

3. Asranov Abdurasul - Marketing xizmati bo’limi boshlig’i, talabalar o’qishini ko’chirish va qayta tiklash masalalari bo’yicha mas’ul;

4. Abdullaeva Nargiza - Xorijiy tillar kafedrasi katta o’qituvchisi, Xujjatlarni tayyorlash va rasmiylashtirish ishlariga yordam beruvchi masul;

5. Asranov Ergashali - Meva-sabzavotchilik, uzumchilik, qishloq xo’jaligi mahsulotlarini saqlash va birlamchi qayta ishlash texnologiyasi kafedrasi katta o’qituvchisi, Xujjatlarni tayyorlash va rasmiylashtirish hamda so’ralgan joyga yetkazish bo’yicha masul;

6. Rasulov Soyibjon - O’quv metodika bo’limi inspektori, tashkiliy ishlar bo’yicha masul;

7. Qodirov Ro’zimuxammad - AL va KHK bo’limi boshlig’i, tashkiliy ishlar bo’yicha masul.

8. Mamatova Zamiraxon - Hisobchi, kantselyariya mollarini yetkazib berish bo’yicha mas’ul.

2017-2018 o’quv yili qabulida abituriyentlarga test texnologiyasi bo’yicha maslaxatlar berish uchun quyidagi professor-o’qituvchilar ma’sul etib tayinlansin:

1.Zoxidov Dilshodbek

-

Oliy matematika va axborot texnologiyalari kafedra katta o’qituvchisi, ma’sul

2. To’raev No’’monjon

-

Gumanitar fanlar kafedrasi assistenti, maslaxatchi

3. Almatova Nazokat

-

Xorijiy tillar kafedrasi kafedrasi o’qituvchisi, maslahatchi

4.Zaparov Ziyoiddin

-

Oliy matematika va axborot texnologiyalari kafedrasi assistenti, maslahatchi.



Белгиланган матнни тинглаш учун қуйидаги тугмани босинг Powered by GSpeech